RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

I v době koronaviru jede REMAX Delux naplno!

Nelehká doba brzdí prakticky všechna odvětví. I svět realit funguje trochu jinak než dříve, ale jde hlavně o prevenci. Jinak všechny služby fungují u REMAX Delux v Brně dále - poradenství, pomoc s prodejem, nákupem nebo pronájmem nejrůznějších nemovitostí. Nic vám nebrání v tom normálně svou nemovitost prodat nebo pronajmout. Rádi a ochotně vám s tím pomůžeme!

Osobní setkání na nemovitosti je nutné

Samozřejmě se snažíme omezovat osobní kontakty na minimum, takže toho spoustu vyřešíme přes email, telefon nebo jinak online. Určitě však bude nutná osobní schůzka na vaší nemovitosti. Tomu se logicky vyhnout nedá. Dbáme vždy na to, aby naši makléři dodržovali přísnější hygienická opatření, a když se u někoho z nich objeví i jen nepatrné příznaky nemoci, osobně se s vámi nesetkají.

V kanceláři máme dezinfekci, vstup je možný jen se zakrytým nosem a ústy. Kdybyste se sami necítili nejlépe, není problém posunout schůzku na jiný vhodný termín.

Video hovory i video prezentace

Co se týká online komunikace, během jarní pandemie jsme si už vyzkoušeli praktické videohovory a online schůzky, stále častěji pracujeme na videoprohlídkách a dalších fintách, jak se vyhnout osobnímu setkání, a přitom dělat svou makléřskou práci zodpovědně, profesionálně a naplno. Zavolejte a domluvíme si schůzku!

Realitní trh se nezastavil

Zajímavé je, že ceny nemovitostí se během pandemie nijak výrazně nemění a trh s realitami jede nerušeně dál. Stále se prodávají a nakupují nemovitosti, lidé potřebují pronájem, bydlet se pořád někde musí. I hypotéky šly s cenami dolů. Jednoduše realitní trh se nezastavil a jede dál. Budete-li potřebovat jakékoliv služby, zavolejte a dohodněte další detaily realitní spolupráce.

20.12.2020

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.