Mánie kolem koronaviru změnila spoustu věcí. Co se týká nemovitostí, i tady se toho dost změnilo. Už během posledního roku se obrovsky zvýšil zájem o rekreační objekty jako jsou chaty a chalupy, ale velký zájem je i o byty ve velkých městech. To samozřejmě znamenalo i zvyšování cen těchto nemovitostí.

V posledních měsících jasně vidíme, jak se zvyšuje inflace, zdražují se stavební materiály a spousta dalších věcí, toho se pak chytají i ostatní a výrazně se zdražuje. Inflace se opravdu výrazně zvedá a očekávání do budoucna nevypadají nijak růžově. I proto lidé chtějí investovat i do předražených nebo jindy nezajímavých nemovitostí.

Faktem je, že dnes už je atraktivní koupit byt i v menších městech, investovat do polorozpadlého statku nebo koupit starý rodinný dům v nijak přitažlivé lokalitě. Nákup nemovitosti je totiž celkem jistá investice. Samozřejmě s nemovitostmi je i spousta práce, na rozdíl od investic do akcií či různých fondů, ale na druhou stranu nemovitosti jsou reálný majetek, který můžete využívat nebo pronajímat.

Realitní kanceláře a makléři jsou v jednom kole, ale určitě se vyplatí s nimi spolupracovat. Dnes vám pomohou prodat svou nemovitost za velké peníze, navíc rychle a bezpečně. Pomohou vám prodat i dlouho neprodejné nemovitosti, seženou i spolehlivé nájemníky. Oslovte zkušenou realitní kancelář ideálně světové značky a nemovitost prodáte výhodně!

29.9.2021