Pronájem prostoru kanceláří, 39 m2, Kuřim
5 900,00 Kč 

Kuřim

Exkluzivně nabízíme k pronájmu hezký komerční prostor o velikosti 39,38 m2. Prostory jsou umístěny v oploceném hlídaném areálu na ulici Blanenská, vjezd do areálu je přes závoru. Prostor je obdélníkového tvaru, na podlaze je marmoleum, okna jsou plastová, dvouskla. Vytápění je řešeno elektrickým topením. Prostor má vlastní podružný elektroměr. Sociální zázemí je společné i pro ostatní kanceláře. V tomto objektu máme k dispozici více místností. Kanceláře jsou umístěny v patře budovy. Přístup po venkovním schodišti. Parkování bezproblémové - přímo před budovou. Nájemné: 5.900,- /měsíčně + voda: 400,- + zál. na el.: 1.100,- Vratná kauce: 7.400,-. Provize RK: 7.400,-. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Číslo nabídky:337394Kategorie:

Komerční prostory

Typ:

Pronájem

Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Voda:rozvod studené a teplé vodyElektřina:400 V
Stav objektu:velmi dobrýTopení:ústřední plynové
Budova:cihlováTelekomunikace:internet

O mně

 

Dobrý den a děkuji, že jste zavítali na mé www stránky. Jsem realitním makléřem společnosti RE/MAX Delux. V realitách se pohybuji od roku 2010. Za tu dobu jsem realizoval přes 250 realitních transakcí. Jako jeden z mála makléřů v ČR mám i mezinárodní certifikát kvality ISO. Jestli prodáváte nebo pronajíte byt či jinou nemovitost, budu rád, když se na mne obrátíte. Věřím, že Vaši důvěru nezklamu!

 

Specializace - prodej a pronájem bytů a RD v Kuřimi, Brně a okolí.

Certifikáty

Certifikovaný makléř ISO_detail_1.1 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 2. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk 100% - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.