Pronájem prostoru kanceláří, 86 m2, Kuřim
13 000,00 Kč 

Kuřim

Exkluzivně nabízíme k pronájmu kancelářské prostory se sociálním zázemím a vlastní kuchyňkou - celková výměra je 86 m2. Kancelář se nachází ve 2. podlaží administrativní budovy na ulici Blanenská v Kuřimi. Prostory jsou umístěny v oploceném hlídaném areálu, vjezd přes závoru. Vhodné pro kancelář, sklad, vzorkovnu, menší provoz... Okna jsou plastová, na podlaze je v hlavní místnosti marmoleum. Vytápění je řešeno pomocí klimatizace (= levný provoz). Přístup po venkovním schodišti. Parkování bezproblémové - přímo před budovou. Elektřina je řešena podružným elektroměrem na tuto kancelář = nízká spotřeba za výhodnou sazbu. V tomto objektu máme k pronájmu i další místnosti. Nájemné: 13.000,- /měsíčně + elektřina: 3.500,- /záloha + voda: 600,- paušální platba Ceny jsou bez DPH.

Číslo nabídky:339676Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:2Typ:

Pronájem

Počet podlaží:2Jednotka:za měsíc
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová

O mně

 

Dobrý den a děkuji, že jste zavítali na mé www stránky. Jsem realitním makléřem společnosti RE/MAX Delux. V realitách se pohybuji od roku 2010. Za tu dobu jsem realizoval přes 250 realitních transakcí. Jako jeden z mála makléřů v ČR mám i mezinárodní certifikát kvality ISO. Jestli prodáváte nebo pronajíte byt či jinou nemovitost, budu rád, když se na mne obrátíte. Věřím, že Vaši důvěru nezklamu!

 

Specializace - prodej a pronájem bytů a RD v Kuřimi, Brně a okolí.

Certifikáty

Certifikovaný makléř ISO_detail_1.1 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 2. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk 100% - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.