RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Jak a kde budete bydlet? Teď je ideální čas na rozmyšlenou

V současné situaci kvůli Korona viru má spousta lidí nečekané volno. Držíme se doma, nestýkáme se s ostatními lidmi a máme čas přemýšlet. Konečně se zastavit a některé zásadní věci si ujasnit. Jednou z těchto věcí může být naše bydlení. Chcete opravdu stavět nový dům? Nestálo by za to, odstěhovat se konečně blíže přírodě? Prodáte byt po babičce, abyste měli peníze na rekonstrukci domu? Kde vlastně chceme bydlet? Obecně platí, že minimálně každý třetí člověk řeší budoucnost svého bydlení, uvažuje, jak to bude dál.

Koronavirus nám dává šanci, hluboce se zamyslet, a s nejbližší rodinou vymyslet plán, jak do budoucna řešit tak zásadní věc, jako je bydlení. Jestli reálně zvažujete prodej nebo nákup nemovitosti, můžete pomalu vybírat realitní kancelář, která vám s tím pomůže. A věřte, že je rozumné s realitní kanceláří spolupracovat. Bezpečně vás totiž celým procesem provede, bude stát na vaší straně, poradí, upozorní, pomůže vyřídit veškerou byrokracii.

Prodej bytu a stavba domu

Velmi častým modelem hlavně mladých rodin je prodej bytu, ve kterém žijí, nebo který pronajímají, a následný nákup (nebo stavba) nového domu. Taková akce je docela náročná na sladění tak, abyste měli včas peníze z prodaného bytu a nemuseli mezitím bydlet v nájmu. Přesně s tím vám zkušený makléř pomůže nejlépe. Jestli máte i něco našetřeno, nebo vás podporuje rodina, možná ani nebudete potřebovat hypotéku.

Jak to bude s hypotékou

Získat hypotéku je v poslední době stále obtížnější, takže záleží, jak jste na tom s příjmy, kolik máte dětí, jak vysokou hypotéku potřebujete, kolik máte našetřeno apod. S žádostí o hypotéku vám opět nejlépe pomůže finanční poradce nebo ještě lépe makléř, který bude celou vaši situaci s nemovitostmi řešit. Podle toho, jak na tom jste, vám najde optimální banku a její nabídku, aby to pro vás bylo co nejvýhodnější.

27.3.2020

Korona virus a cena nemovitostí

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.