RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Jak je důležité mít balkón

Když bydlíte ve městě v bytě, pak vám nejspíše občas chybí prostor, příroda a čerstvý vzduch. I kdyby vám to nechybělo, oceníte více prostoru. A balkón je alespoň trochu prostoru navíc. Obzvláště ve vyšších patrech jsou balkóny ceněny, protože tam můžete v klidu odpočívat, popíjet kávu, číst si knížku případně jen sušit prádlo nebo pěstovat rostliny. Balkón je jednoduše u bytu něco navíc a často je rozhodujícím faktorem při rozhodování, který byt si koupit nebo pronajmout.

Balkón si navíc můžete nechat zasklít, takže tento prostor můžete využívat i v jiných než letních měsících. Zasklením navíc zvyšujete hodnotu svého bytu. Faktem také je, že byty s balkóny se prodávají dráže než byty bez balkónů, i když tady samozřejmě záleží i na mnoha dalších faktorech, kterým vévodí lokalita a velikost bytu.

Čím větší balkón člověk má, tím lépe. Na velkém balkóně je možné udělat si dokonce regulérní posezení, nebo i poležení. Takový balkón nahrazuje to, co je pro rodinný dům terasa. Z vyšších pater pak mohou být krásné výhledy na město, na kraji měst pak i na okolní přírodu, lesy, hory...

Když budete prodávat byt s balkónem, uvidíte, že se na jeho zdůraznění makléř stoprocentně zaměří, protože to je to něco navíc, čím se váš byt může odlišovat od jiných bytů. A když je ještě prakticky vyřešeno zasklení, prodejní cena vás překvapí. A věřte tomu, že takový byt obzvláště v dnešní době nebude problém rychle a výhodně prodat!

9.9.2021

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.