RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Jak makléř pomůže s hledáním nemovitosti

Makléře si obvykle najímají lidé, kteří chtějí nemovitost prodat. Služby makléře však můžete využít, i když se po nějaké nemovitosti poohlížíte. Realitní kancelář nabízí i v tomto případě cenné služby. Když realitku nebo konkrétního makléře oslovíte, poradí vám, pomůže vhodnou nemovitost najít a celým procesem vás bezpečně provede.

Pojďme se podívat na konkrétní služby makléře, kterého osloví kupující:

  • Najde vhodnou nemovitost. Makléř vyhledává a filtruje nemovitosti a vhodné nabídky, které vyhovují klientovým požadavkům, a ty zasílá klientovi.
  • Dohodne prohlídku nemovitosti. Když se klientovi některá nabídka líbí, makléř dohodne termíny prohlídek.
  • Odborně posoudí nemovitost. Makléř se spolu s klientem prohlídek zúčastňuje, radí klientovi a odborně posuzuje nabízenou nemovitost. To může být stěžejní pomoc při rozhodování.
  • Zkusí vyjednat lepší cenu. Makléř se může pokusit kupujícímu dojednat výhodnější cenu.
  • Zajistí bezpečný nákup. Makléř dozoruje celou transakci, radí klientovi se smlouvami, provází jej celým obchodem, a pomůže mu ho dovést do zdárného konce.

Když se chystáte koupit byt, dům nebo jinou nemovitost, je vždy výhodné mít na své straně zkušeného odborníka, který nám bude radit, a který nás bude podporovat. Jde o velké peníze a velké rozhodnutí, takže se určitě investice do makléře vyplatí!

26.6.2021

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.