RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Jak na schůzku s makléřem v době koronakrize? VIDEOKONFERENCE!

Zvažujete prodej vaši nemovitosti a rádi byste využili služeb realitní kanceláře? Máte ale strach se s realitním makléřem potkat tváří v tvář kvůli současné situaci u nás a ve světě? U nás v kanceláři RE/MAX Delux pro vás máme moderní řešení! Naprosto rozumíme a chápeme, že člověk má obavy o zdraví své a svých nejbližších. Proto se klientům snažíme vyjít co nejvíce vstříc. V případě, že mají klienti zájem o konzultaci a spolupráci s námi, tak jsme schopni jim takovou „schůzku“ zajistit ONLINE.

Využíváme těch nejmodernějších nástrojů, kterých je dnes k dispozici mnoho!

Jste na FACEBOOKU? Výborně! Propojme se tam a díky messengeru a funkci videohovoru se o všem důležitém pobavíme v klidu z našich domovů. Představíme vám, co pro prodej vaši nemovitosti uděláme, zjistíme, co je pro vás důležité a dle toho se zařídíme.

A co když na FACEBOOKU nejste? Nebojte, nutit vás k zřízení účtu nebudeme! K počítači i k internetu má dnes přístup už téměř každý, takže jediné, co je potřeba je emailová schránka vaše nebo kohokoliv z rodiny, kam vám pošleme odkaz s pozvánkou na VIDEOKONFERENCI přes aplikaci ZOOM, kterou u nás využíváme. ZOOM je moderní nástroj umožňující videokonferenci více uživatelům. Aplikaci si jednoduše nainstalujete do vašeho počítače či ji můžete spustit jednoduše bez instalace v prohlížeči. Vše velice snadné a intuitivní! Aplikace vás sama navede, jak se k videokonferenci připojit. Odkaz na naleznete zde: https://zoom.us/

Případně je k dispozici spousta dalších nástrojů pro videokonference, přes které se můžete s námi pohodlně spojit. Například Skype, Google konference atp. Snadné, nemyslíte? Pokud tedy máte zájem o prodej vaši nemovitosti nyní, tak se na nás neváhejte obrátit. Jsme vám k dispozici i v tuto nelehkou dobu!

21.4.2020

Vlastimil Pohajda, realitní makléř. Telefon:  774 402 178, email: vlastimil.pohajda@re-max.cz 

Realitní makléř Vlastimil Pohajda

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.