RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Jak prodat nemovitost za maximální cenu? Aukcí?

Vlastníte nemovitost, kterou byste rádi prodali? Víte, že je obrovská poptávka, takže si myslíte, že když cenu vysoko přestřelíte, tak se někdo musí zákonitě ozvat? Jaké to zklamání, když je reakcí pouze pár a vaši nemovitost stejně nikdo nekoupí.

Mám pro vás řešení, jak v daném čase a místě prodat váš dům či byt za maximum. Jde o způsob prodeje, který v RE/MAXu používáme čím dál tím častěji a máme skvělé výsledky.

Nemovitosti v naší nabídce prodáváme až o 17 % dráž než samoprodejci a ostatní realitní kanceláře

Aukci při prodeji nemovitostí používáme již několik let, a i když se majitelům tento způsob ze začátku spíše nezamlouval, tak všichni, kteří nakonec s touto strategií souhlasili, byli maximálně spokojeni.

O co vlastně jde? A jak takovou aukci zorganizovat, aby vše bylo transparentní a maximálně efektivní?

Je to jednoduché – pomocí aukce vám najdeme kupujícího, který v daném čase a místě je ochoten zaplatit za vaši nemovitost MAXIMUM.

Jak tedy na to?

Zásadní je mít jasně stanovená pravidla, která všem případným zájemcům již nastíníme v inzerci, dále více rozvedeme při prvním telefonickém kontaktu a na prohlídce bytu do detailu představíme. Je opravdu zásadní, aby všichni, kteří přijdou na prohlídku, byli obeznámeni s tím, že se nemovitosti prodá nejvýhodnější nabídce. Ale pozor nejvýhodnější nabídka nutně nemusí znamenat nejvyšší cenu, může to být i způsob financování atp.

JAKÉ JSOU TEDY VÝHODY PRODEJE NEMOVITOSTI SKRZE AUKCI?

  • Prodáte za maximální cenu!
  • Všichni potenciální kupci mají stejnou šanci se k ceně vyjádřit
  • Rychlost transakce
  • Transparentní a férový prodej

Při prodeji nemovitosti aukčním prodejem se můžeme setkat i s negativní reakcí potenciálního kupujícího, kterou ale s klidem přejdeme, protože víme, že takový klient by za vaši nemovitosti maximum nikdy nebyl ochoten zaplatit.

V době, kdy je poptávka vysoká, je tento způsob prodeje pro majitele nejvýhodnější. Je pouze potřeba, aby pro vás pracoval makléř, který má potřebné know – how a ví přesně, jak takovou aukci zorganizovat, aby vše proběhlo korektně, legislativně v pořádku a dle představ všech zúčastněných.

10.2.2020

Vlastimil Pohajda, realitní makléř. Telefon:  774 402 178, email: vlastimil.pohajda@re-max.cz 

Makléř z bohunic Brno

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.