RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Jak se stát makléřem u RE/MAXu

Představa o tom, že makléři se koupou v penězích a dostávají vysoké provize prakticky bez práce, je naprosto mylná. Faktem je, že makleřina je regulérní podnikání, které je dost náročné. Na konci však mohou být pěkné výdělky a hlavně fakt, že si makléři sami organizují svůj čas. Na druhou stranu se musejí vzdělávat, být časově flexibilní a hlavně naprosto spolehliví. Když se pak ještě obklopí schopnými lidmi, bude to fungovat.

Video podcast na téma kdo uspěje v realitách?

Když se chcete stát makléřem, nezáleží ani na věku ani na dosaženém vzdělání. Důležitá je chuť. Kdybyste se chtěli přidat například k silné mezinárodní značce RE/MAX Delux v Brně, stačí zavolat, domluvit si schůzku a když vás přijmou, můžete začít. Velké peníze ani hluboké realitní znalosti do začátku nepotřebujete, všechno vás naučí.

Můžete tak vzít osud do svých rukou a stát se makléřem. Když budete pracovití a vydržíte, můžete se stát součástí týmu a v rámci realitní kanceláře RE/MAX úspěšně podnikat. Na začátku se budete spíše učit a nabírat zkušenosti. Rozhodně nečekejte v počátcích velké zisky, ale když vytrváte, můžete se opravdu stát zkušeným makléřem.

Brněnská pobočka RE/MAX Delux se zaměřuje na nemovitosti v Brně a v širším okolí. Jestli jste z tohoto kraje, pak je to přesně místo, kde se můžete jako makléři začít učit a časem prosazovat. Kontaktujte majitele Tomáše Šimka a roztáhněte křídla, staňte se makléřem!

25.10.2021

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.