RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Jak se zajistit na stáří? Koupit si vlastní byt!

Svět se rychle mění, což nám jasně ukázala celá koronavirová situace během posledního roku. Co se však nemění, je skutečnost, že ceny nemovitostí neklesají, ale každý rok rostou. Investice do nemovitostí je tedy taková jistota. Když přemýšlíte o svém životě i do budoucna, a díváte se dále než na příští rok, pak je jasné, že se vyplatí si během života pořídit vlastní bydlení, ideálně byt!

Má to spoustu výhod - nebudete muset platit vysoké nájemné, sami si rozhodujete, co s bytem uděláte, a kdybyste se třeba rozhodli odejít do domova důchodců, můžete byt prodat a máte dostatečné prostředky do konce života.

Investice do nemovitosti se vyplatí

V praxi se jasně ukazuje, že když chcete investovat do nemovitosti, nejlepší je právě koupě bytu, ideálně ve větším městě. Nemusíte v takovém bytu sami bydlet, můžete ho jednoduše pronajímat, a tak získáte další příjem. Na stáří se pak do bytu buď přestěhujete, nebo ho budete dále pronajímat. Když jste finančně zajištěni, můžete ho samozřejmě darovat svým dětem, nebo je v něm nechat bydlet. Vlastnit byt třeba v Brně, Praze či Olomouci se jednoduše vyplatí, ať už ho používáte jakkoliv.

Nákup bytu je samozřejmě nákladná záležitost, proto je dobré do takové investice jít už v produktivním věku, třeba kolem 40 roku, kdy jste na vrcholu sil, a vyděláváte tolik, že můžete v klidu splácet hypotéku. Investujete tak do svého stáří, abyste byli v klidu a neměli zbytečně stres ze své finanční situace.

Když chcete koupit byt v Brně nebo jinde v Jihomoravském kraji, obraťte se na zkušenou realitní kancelář REMAX Delux, která vás celým nákupem bezpečně provede.

25.5.2021

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.