RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Jak ukázat nemovitost v nejlepším světle

Když chcete prodat nemovitost, určitě se budete snažit ji prezentovat co nejlépe. Tedy ukázat ji v tom nejlepším světle. Tomu pomůžete sami tím, že nemovitost co nejlépe uklidíte, vyklidíte nepotřebné věci, investujete i něco do základních oprav, dáte péči zahradě apod. Nejvíce vám však ve výsledku určitě pomůže profesionální (digitální) home staging.

Home staging je profesionální příprava nemovitosti k prodeji. Ta může mít spoustu podob, protože každá nemovitost potřebuje něco jiného. Díky home stagingu nakonec svou nemovitost můžete na fotkách i v reálu ukázat v tom nejlepším světle.

Bytový designér může nemovitost úplně proměnit

Základem home stagingu bývá bytový designér. Ten poradí, jak rozmístit nábytek, který nábytek odebrat, a jaký doplnit, pomůže vám zvolit bytové doplňky, řekne, jak změnit osvětlení apod. Designér tak pomůže ukázat plný potenciál bytu nebo domu, který může být i dost odlišný od toho, jak se nemovitost doteď využívala.

Na kvalitní home staging, který vám zařídí každá profesionální realitní kancelář, navazují fotografie, které použije makléř při prezentaci vaší nemovitosti. A věřte, že právě skvělé fotky jsou tím, co často o prodeji za danou cenu rozhoduje. Když máte takto profesionálně připravenou nemovitost, pak se bude její prezentace na realitních serverech mezi podobnými nemovitostmi dost vyjímat.

8.10.2021

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.