RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Jak získat zdarma odhad kupní ceny nemovitosti

Když uvažujete o prodeji nemovitosti, určitě vás zajímá, za kolik ji tak budete moci + - prodat. Nebo spíše za kolik ji nabídnout. Ať už budete prodávat s realitní kanceláří v zádech, nebo svépomocí, odhad kupní ceny nemovitosti vás prostě musí zajímat. Obecně platí, že když tento odhad znáte, můžete určit strategii samotného prodeje nemovitosti, protože neplatí vždy pravidlo, že musíte nemovitost nabízet za tuto cenu.

Oslovte nezávazně osvědčenou realitku

Abyste získali kvalifikovaný odhad kupní ceny nemovitosti, je nejlepší se poradit s těmi, kteří nemovitosti prodávají dnes a denně. A to jsou realitní kanceláře, respektive makléři. Většina z nich vám nabízí zdarma konzultaci a prohlídku vaší nemovitosti s tím, že vám obratem vytvoří odhad kupní ceny nemovitosti. Záleží vždy na dohodě s konkrétním makléřem, ale určitě se na začátku nemusíte k ničemu vázat. A odhad kupní ceny nemovitosti dostanete zdarma!

I když chcete prodávat sami, konzultace s makléřem se hodí

Když na vás bude realitní kancelář působit výborným dojmem, možná se rozhodnete s ní spolupracovat i v případě, kdy jste plánovali prodávat svou nemovitost sami. A na to realitky samozřejmě sázejí. Spousta lidí si totiž myslí, že jim spolupráce s makléřem nic moc nepřinese, a zbytečně mu musí zaplatit provizi z prodeje.

V praxi se však jasně ukazuje, že taková spolupráce má pro prodávajícího smysl. Obrovskou výhodou je, že makléř totiž stojí na straně prodávajícího, provede ho bezpečně celým prodejem a byrokracií, a velmi často na tom prodávající oproti prodeji svépomocí ještě vydělá více peněz za prodej svoji nemovitosti!

Vyplňte jednoduchý formulář a získáte odhad kupní ceny

Realitní kanceláře obvykle mají na svých webových stránkách jednoduchý formulář, který vyplníte a realitka se začne vaší nemovitostí obratem zabývat. Do formuláře se vyplňují základní informace o nemovitosti, výsledkem je pak nezávazný odhad kupní ceny. Za nějaký poplatek můžete získat i profesionální analýzu, která vám přijde emailem, ale na tom už je potřeba se s danou realitkou domluvit.

17.1.2021

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.