Prodej rodinného domu, 172 m2, Nebovidy
Nedostupné, nevolat

Nebovidy

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi řadový, dvoupodlažní rodinný dům s předzahrádkou a relaxační terasou v příměstské obci Nebovidy u Brna.

Původní stavba byl nahrazena novou výstavbou, která byla kolaudována v první polovině roku 2004. Na stavbu byly použity tvárnice značky Ytong. Uliční zeď z pálené cihly byla zateplena 5-ti centimetrovým polystyrénem a jako jediná byla zachována.

Přes příjemnou předzahrádku se dostaneme ke vchodovým dveřím, za kterými je prostorná chodba se vstupem do hlavní obytné části.
V přízemí domu nejdeme obývací pokoj s kuchyňským koutem s vestavěnými spotřebiči, pokoj situovaný do předzahrádky, prostornou koupelnu i samostatnou toaletu.

Dřevěné schodiště na ocelovém profilu nás dovede do patra domu, na světlou chodbu, ze které jsou vstupy do jednotlivých pokojů i do místnosti, která je připravená na zbudování koupelny a toalety v patře.

Podkroví domu již čeká na své využití dle přání a představ nového majitele.
Nabízí se zde útulná ložnice, pracovna, dětská hernička či úložný prostor.

Terasa domu nabízí příjemný prostor k posezení i slunný plácek vhodný pro letní radovánky v bazénu či vířivce. Své místo si zde najdou i bylinky či ozdobné květiny.

O ohřev vody i teplo domova se stará plynový kotel značky Thermona napojený na ústřední topení s tepelnými regulátory.
Všechny rozvody elektřiny jsou v mědi. Voda i odpad jsou v plastu, vyvedeny do jímky před domem.
Velice příjemné jsou i náklady na bydlení, které v současné chvíli činí v zálohách na elektřinu, plyn i vodu necelých 4 500,-Kč měsíčně.

Nebovidy jsou příměstskou obcí na jihozápadu města Brna.
Dojezdová vzdálenost je v jednotkách kilometrů i v jednotkách minut.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma.

Číslo nabídky:294198Plocha užitná:111
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:jímka
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 380 V
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová

O mně

 

Ve světě realit působím jíž přes 10 let a mám za sebou desítky realizovaných obchodních případů. Za své služby svým klientům ručím, vždy se ke své práci stavím profesionálně, zodpovědně a s tou největší péčí. Realitní činnost je mým koníčkem, radostí a životním stylem.

Vytvářím Home-Staging, točím video-prohlídky, využívám profesionálního fotografa, zajišťuji 2D i 3D půdorysy, inzeruji na nejsledovanějších realitních serverech, pracuji na sociálních sítích, objednávám letákové kampaně...vše s jasným cílem. Prodat Vaši nemovitost za tu nejvyšší cenu k Vaší plné spokojenosti.

Mým cílem je dělat reality jinak - kvalitně! Proto jsem si zvolil RE/MAX, jednu z nejsilnějších značek na světovém trhu realit. Je pro mě velice důležité neustále se zdokonalovat, vzdělávat se, učit se a toho se mi v RE/MAX dostává v té nejvyšší kvalitě.

Moje časová flexibilita, preciznost, znalosti, zkušenosti a další mé vlastnosti jsou mojí vizitkou, na které si velice zakládám. Každý můj spokojený klient je mým doporučením a výsledkem mé práce.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani Vy, ani Váš makléř.

Jan Konečný

Makléř

Certifikáty

HALLofFAME TOP CLUB GOLD - Jan Konečný REMAX 100_percent PLATINUM - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.