Prodej bytu 1+1, 26 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-střed

Doporučujeme si námi nabízený byt projít i v 3D virtuální prohlídce.

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi byt v osobním vlastnictví o dispozici 1+1 s výměrou 26,6 m2 na ulici Gallašova v městské části Brno-Štýřice.

Bytová jednotka se nachází v přízemí cihlového domu, který je zcela oplocený a obklopený zelení.

Vstup do bytu je v Londýnském stylu, a to po třech stylových schodcích, přímo ze společné zahrady, na které převládá travnatá plocha a vzrostlá zeleň.

Byt prošel v roce 2014 rekonstrukcí.
Byly dělány rozvody elektřiny, vody i odpadu.

O teplo se v současné chvíli stará elektrický přímotop, ale v případě Vašeho zájmu se zde nabízí možnost opětovného zapojení plynových Vafek.
Ohřev vody má na starosti 80 l elektrický, bojler značky Ariston.

SVJ má načerpaný úvěr, dům je zateplený, má plastová okna i dveře a na rok 2022 je naplánována realizace nové střechy.
Náklady na bydlení jsou v současné chvíli v zálohách na vodné/stočné, elektřinu, za zprávu domu i do fondu oprav 3 812 Kč měsíčně.

K bytu náleží i z části zděný sklep o výměře 5,25 m2

Brněnské Štýřice jsou velice žádanou lokalitou nedaleko centra města Brna a nabízejí kompletní občanskou vybavenost.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma.

Číslo nabídky:300888Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:1Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Podkategorie:

1+1

Plyn:plynovodJednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 VStav objektu:velmi dobrý
Budova:cihlováVlastnictví:

osobní

O mně

 

Ve světě realit působím jíž přes 10 let a mám za sebou desítky realizovaných obchodních případů. Za své služby svým klientům ručím, vždy se ke své práci stavím profesionálně, zodpovědně a s tou největší péčí. Realitní činnost je mým koníčkem, radostí a životním stylem.

Vytvářím Home-Staging, točím video-prohlídky, využívám profesionálního fotografa, zajišťuji 2D i 3D půdorysy, inzeruji na nejsledovanějších realitních serverech, pracuji na sociálních sítích, objednávám letákové kampaně...vše s jasným cílem. Prodat Vaši nemovitost za tu nejvyšší cenu k Vaší plné spokojenosti.

Mým cílem je dělat reality jinak - kvalitně! Proto jsem si zvolil RE/MAX, jednu z nejsilnějších značek na světovém trhu realit. Je pro mě velice důležité neustále se zdokonalovat, vzdělávat se, učit se a toho se mi v RE/MAX dostává v té nejvyšší kvalitě.

Moje časová flexibilita, preciznost, znalosti, zkušenosti a další mé vlastnosti jsou mojí vizitkou, na které si velice zakládám. Každý můj spokojený klient je mým doporučením a výsledkem mé práce.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani Vy, ani Váš makléř.

Jan Konečný

Makléř

Certifikáty

HALLofFAME TOP CLUB GOLD - Jan Konečný REMAX 100_percent PLATINUM - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.