Prodej komerčního objektu, 12357 m2, Roudnice nad Labem
Nedostupné, nevolat

Roudnice nad Labem

Webové stránky Chmelárny www.chmelarna.eu

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi jedinečný, šestipodlažní objekt o celkové výměře 7 756 m² s přilehlými stavbami určenými k bydlení o celkové ploše 1 206 m², které nabízejí dvě nadzemní podlaží i půdní prostory vhodné ke zbudování dalších obytných prostor.
Tyto stavby spojuje nádvoří vhodné k parkování o výměře 480 m².
Celý areál se rozkládá na 3 395 m² a najdeme jej v těsném sousedství dálnice D8, spojující Prahu s Německými Drážďany pod horou Říp na levém břehu řeky Labe v Roudnici nad Labem na ul. Žižkova.

1.NP o výměře 1 550 m²
je pronajato bonitní společnosti distribuující náhradní díly do automobilů. Najdeme zde prodejnu, skladovací prostory, sociální zázemí i kancelářské prostory.

2.NP o výměře 1 627 m²
nabízí již zahájenou rekonstrukci. Byly zdě dělány nové rozvody elektřiny, předpjatá deska, byla zbudována nová nosná konstrukce s ocelovými nosníky a trapézovými plechy. V přední části byla vynechána stropní konstrukce pro zbudování dominantní vstupní haly.

3.NP o výměře 1 109 m²
má nové nosné prvky podpořené ocelovými nosníky a kari síť připravenou na povrchové úpravy dle Vašich představ a požadavků.

4.NP o výměře 1 430 m²
má stropní konstrukci tvořenou dřevěnými vazníky zaklopenými pochozími prkny.

5.NP o výměře 1 568 m²
nabízí krov tvořený hambálkovými vazníky s dřevěnou podlahou.

6.NP o výměře 1 232 m²
je tvořeno střešní konstrukcí a nabízí prostory, které dříve sloužily k sušení chmele.

Symbolická věžička skrývající výtahovou šachtu se strojovnou pak vystupuje ze střechy a dodává tak celému areálu dominantní charakter.

Hledáte-li prostory pro rozvoj Vašeho podnikání a toužíte po nepřeberném množství možností pro realizaci, tak mě neváhejte kontaktovat. Budu se na Vás těšit na viděnou při osobní prohlídce.

Číslo nabídky:307063Plocha užitná:8962
Kategorie:

Komerční objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:6Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 380 V
Stav objektu:před rekonstrukcíBudova:smíšená

O mně

 

Ve světě realit působím jíž přes 10 let a mám za sebou desítky realizovaných obchodních případů. Za své služby svým klientům ručím, vždy se ke své práci stavím profesionálně, zodpovědně a s tou největší péčí. Realitní činnost je mým koníčkem, radostí a životním stylem.

Vytvářím Home-Staging, točím video-prohlídky, využívám profesionálního fotografa, zajišťuji 2D i 3D půdorysy, inzeruji na nejsledovanějších realitních serverech, pracuji na sociálních sítích, objednávám letákové kampaně...vše s jasným cílem. Prodat Vaši nemovitost za tu nejvyšší cenu k Vaší plné spokojenosti.

Mým cílem je dělat reality jinak - kvalitně! Proto jsem si zvolil RE/MAX, jednu z nejsilnějších značek na světovém trhu realit. Je pro mě velice důležité neustále se zdokonalovat, vzdělávat se, učit se a toho se mi v RE/MAX dostává v té nejvyšší kvalitě.

Moje časová flexibilita, preciznost, znalosti, zkušenosti a další mé vlastnosti jsou mojí vizitkou, na které si velice zakládám. Každý můj spokojený klient je mým doporučením a výsledkem mé práce.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani Vy, ani Váš makléř.

Jan Konečný

Makléř

Certifikáty

HALLofFAME TOP CLUB GOLD - Jan Konečný REMAX 100_percent PLATINUM - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.