Prodej bytu 3+1, 73 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Kohoutovice

Doporučujeme zhlédnout video-prohlídku a projít si 3D virtuální prohlídku.

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi velice dobře dispozičně řešený byt 3+1 s výměrou 73 m2 a s balkonem o výměře 2,2 m2 na ulici Voříškova, Brno - Kohoutovice.

Byt se nachází ve čtvrtém patře panelového domu, který prošel v roce 2010 kompletní, velice zdařilou revitalizací.

Do čtvrtého patra se necháte pohodlně vyvézt osobním výtahem.

Za bytovými dveřmi je prostorná chodba s velice praktickou vestavěnou skříní a vstupy do všech místností.

Jistě oceníte vzdušnost i světlost celého bytu, orientaci na dvě světové strany a především pak neprůchozí pokoje.

Ložnice o výměře 12 m2 je orientována na východ a najdeme zde velkou vestavěnou skříň.
Pokoj o výměře 16 m2 je orientovaný také na východ a nabízí vstup na balkon o výměře 2,2 m2, který se může zanedlouho těšit své výměny za nový a větší balkon.
Obývací pokoj má orientaci na západ a jeho výměra je 20,6 m2
Kuchyně s orientací na západ má výměru 9,3 m2

Bytová jednotka prošla postupnou rekonstrukcí.
V roce 2012 bylo vystavěno nové, zděné jádro,přičemž byla toaleta osamostatněna od koupelny s vanou a byla zde rozvedena i nová elektřina v mědi.
V roce 2013 byly instalovány bezpečnostní dveře Sherlok a v roce 2014 byly zabudovány vestavěné skříně na míru.

K bytové jednotce náleží i sklepní kóje o výměře 1,5 m2 a podíl na společných částech domu včetně kočárkárny s kolárnou.

Velice příjemné jsou i náklady na bydlení, které činí v zálohách na elektřinu, vodu, teplo, za správu budovy i do fondu oprav 5 383 Kč měsíčně.
SJV velice dobře hospodaří. V současné chvíli nemají žádný úvěr a jejich spořící účet je v plusových číslech.

Jak jistě víte, tak městská část Kohoutovice nabízí kompletní občanskou vybavenost, určitě ale stojí za zmínku, že základní škola, mateřská škola, dětská hřiště, lékárna, restaurace, široký výběr obchodů i zábavní Aqua park najdete jenom pár metrů od domu.

Velice blízko je všem dobře známá obora Holedná, kterou obklopují překrásné Kohoutovické lesy, kde si můžete zaběhat nebo jen příjemně odpočinout.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta, je samozřejmostí a zdarma.

Číslo nabídky:327572Plocha užitná:76
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:4
Typ:

Prodej

Počet podlaží:10
Podkategorie:

3+1

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovod, rozvod studené a teplé vodyElektřina:230 V
Stav objektu:velmi dobrýBudova:panelová
Vlastnictví:

osobní

O mně

 

Ve světě realit působím jíž přes 10 let a mám za sebou desítky realizovaných obchodních případů. Za své služby svým klientům ručím, vždy se ke své práci stavím profesionálně, zodpovědně a s tou největší péčí. Realitní činnost je mým koníčkem, radostí a životním stylem.

Vytvářím Home-Staging, točím video-prohlídky, využívám profesionálního fotografa, zajišťuji 2D i 3D půdorysy, inzeruji na nejsledovanějších realitních serverech, pracuji na sociálních sítích, objednávám letákové kampaně...vše s jasným cílem. Prodat Vaši nemovitost za tu nejvyšší cenu k Vaší plné spokojenosti.

Mým cílem je dělat reality jinak - kvalitně! Proto jsem si zvolil RE/MAX, jednu z nejsilnějších značek na světovém trhu realit. Je pro mě velice důležité neustále se zdokonalovat, vzdělávat se, učit se a toho se mi v RE/MAX dostává v té nejvyšší kvalitě.

Moje časová flexibilita, preciznost, znalosti, zkušenosti a další mé vlastnosti jsou mojí vizitkou, na které si velice zakládám. Každý můj spokojený klient je mým doporučením a výsledkem mé práce.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani Vy, ani Váš makléř.

Jan Konečný

Makléř

Certifikáty

HALLofFAME TOP CLUB GOLD - Jan Konečný REMAX 100_percent PLATINUM - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.