Prodej rodinného domu, 65 m2, Oslavany
Nedostupné, nevolat

Oslavany

Doporučujeme zhlédnout video-prohlídku a projít si 3D virtuální prohlídku.

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi rodinných domů o dispozici 3+1 se zahradou v obci Oslavany.

Uliční šíře cihlového domu je 16 m, stavba stojí na zastavěné ploše a nádvoří o výměře 252 m2 a ozdobná předzahrádka s boční zahradou tvoří plochu o výměře 202 m2.
Celý pozemek tak čítá 454 m2.

Zděný dům na vysokých základech je ze severní strany odizolovaný, tloušťka obvodového zdiva je 55 cm a jeho současná podoba se datuje od 50 let.

Částečnou rekonstrukcí prošel v uplynulých 10-ti letech, kdy došlo ke změně dispozice kuchyňské linky, původní kastlová okna byla renovována, zachována byla i původní podlaha díky čemuž si dům udržel svůj kouzelný charakter. Byla zbudována koupelna, voda i odpad je v plastu a částečně byly dělány i rozvody elektřiny. Plynový kotel má na starost teplo v litinových radiátorech i ohřev vody a byl instalován v roce 2014.

Zadní část domu tvoří dvůr s průchodem na boční zahradu, hospodářské stavení, sklep, půda a velký potenciál skrývá především pak půda nad celou obytnou částí domu.

Dům je napojený na všechny inženýrské sítě, a to jak na obecní vodovod, plynovod, tak i na kanalizaci a elektřinu.

Nabízí se tu celá řada projektových možností, avšak představy o Vašem novém bydlení necháme již na Vás a dovolíme si jenom malou ukázku v podobě vizualizací v naší prezentaci.

Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:332299Plocha užitná:65
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 380 V
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová

O mně

 

Ve světě realit působím jíž přes 10 let a mám za sebou desítky realizovaných obchodních případů. Za své služby svým klientům ručím, vždy se ke své práci stavím profesionálně, zodpovědně a s tou největší péčí. Realitní činnost je mým koníčkem, radostí a životním stylem.

Vytvářím Home-Staging, točím video-prohlídky, využívám profesionálního fotografa, zajišťuji 2D i 3D půdorysy, inzeruji na nejsledovanějších realitních serverech, pracuji na sociálních sítích, objednávám letákové kampaně...vše s jasným cílem. Prodat Vaši nemovitost za tu nejvyšší cenu k Vaší plné spokojenosti.

Mým cílem je dělat reality jinak - kvalitně! Proto jsem si zvolil RE/MAX, jednu z nejsilnějších značek na světovém trhu realit. Je pro mě velice důležité neustále se zdokonalovat, vzdělávat se, učit se a toho se mi v RE/MAX dostává v té nejvyšší kvalitě.

Moje časová flexibilita, preciznost, znalosti, zkušenosti a další mé vlastnosti jsou mojí vizitkou, na které si velice zakládám. Každý můj spokojený klient je mým doporučením a výsledkem mé práce.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani Vy, ani Váš makléř.

Jan Konečný

Makléř

Certifikáty

HALLofFAME TOP CLUB GOLD - Jan Konečný REMAX 100_percent PLATINUM - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.