Prodej rodinného domu, 56 m2, Oslavany
Nedostupné, nevolat

Oslavany

Doporučujeme zhlédnout video-prohlídku a projít si 3D virtuální prohlídku.

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi nemovitost, která Vám může splnit kombinaci drobného podnikání či prodejny s plnohodnotným bydlením anebo pouze potřebu rodinného bydlení.

Zděná nemovitost stojí na zastavěné ploše a nádvoří o výměře 70 m2 a kompletně zrekonstruována byla ve druhé polovině roku 2021.
Rovinatá, oplocená zahrada má výměru 227 m2.
Celková plocha parcel tak činí 297 m2.

Obvodové zdivo o tloušťce 30 cm je odizolované a zateplené, okna i dveře jsou plastová a na všech příslušných úřadech je stavba vedená jako „rodinný dům“.

Nabízí se tu i možnost rozšíření o další obytné podlaží.
Přístavba dalšího patra je přípustná v souladu se stavebním i územním plánem.

Námi nabízená nemovitost se tak umí přizpůsobit Vašim požadavkům, její aktuální dispozice je 2+kk či 1+kk s prodejnou či výrobnou. Celková podlahová plocha činí 56,4 m2.

K domu náleží rovinatá, oplocená zahrada o výměře 227 m2, na kterou je vstup z obytné části.

Obývací pokoj s kuchyňským koutem je situovaný na severozápad.
Z předsíně je vstup do koupelny se sprchovým koutem i na samostatnou toaletu.
Pokoj, prodejna či výrobna je pak situována do ulice.

Dům je z části podsklepený, výměra sklepu činí 9 m2 a jeho světlá výška je 1,9 m.

O teplo domova se stará elektrické podlahové topení a ohřev vody má na starosti elektrický bojler značky Ariston o objemu 50 l.
Dům je napojený na vodovodní řád i kanalizaci.

Město Oslavany má bezmála 5 000 obyvatel a nabízí kompletní občanskou vybavenost.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:340833Plocha užitná:56
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 380 VStav objektu:velmi dobrý
Budova:cihlová

O mně

 

Ve světě realit působím jíž přes 10 let a mám za sebou desítky realizovaných obchodních případů. Za své služby svým klientům ručím, vždy se ke své práci stavím profesionálně, zodpovědně a s tou největší péčí. Realitní činnost je mým koníčkem, radostí a životním stylem.

Vytvářím Home-Staging, točím video-prohlídky, využívám profesionálního fotografa, zajišťuji 2D i 3D půdorysy, inzeruji na nejsledovanějších realitních serverech, pracuji na sociálních sítích, objednávám letákové kampaně...vše s jasným cílem. Prodat Vaši nemovitost za tu nejvyšší cenu k Vaší plné spokojenosti.

Mým cílem je dělat reality jinak - kvalitně! Proto jsem si zvolil RE/MAX, jednu z nejsilnějších značek na světovém trhu realit. Je pro mě velice důležité neustále se zdokonalovat, vzdělávat se, učit se a toho se mi v RE/MAX dostává v té nejvyšší kvalitě.

Moje časová flexibilita, preciznost, znalosti, zkušenosti a další mé vlastnosti jsou mojí vizitkou, na které si velice zakládám. Každý můj spokojený klient je mým doporučením a výsledkem mé práce.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani Vy, ani Váš makléř.

Jan Konečný

Makléř

Certifikáty

HALLofFAME TOP CLUB GOLD - Jan Konečný REMAX 100_percent PLATINUM - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.