Prodej rodinného domu, 142 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Řečkovice a Mokrá Hora

Kupní cena je včetně provize RK a právního servisu.

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi rodinný dům se zahradou a to na jedinečné adrese známé jako Zamilovaný hájek, ulice Podhájí, Brno-Řečkovice.

Celková výměra pozemku čítá 766 m2 a v územním plánu města Brna je tato parcela vedena jako plocha čistého bydlení.
Rodinný dům má číslo popisné a jeho zastavěná plocha a nádvoří má výměru 221 m2.
Zahrada pak nabízí svých 545 m2.

Výstavba rodinného domu se datuje k roku 1960.
Dům byl postaven z cihly, má tři nadzemní podlaží a jeho aktuální dispozice nabízí v přízemí domu, dvě menší místnosti, sklepní komoru, dílnu, koupelnu s vanou a samostatnou toaletu.
V patře domu najdeme krbovou místnost, obývací pokoj, ložnici, kuchyni, samostatnou toaletu a vstup na velkou terasu s překrásným výhledem přímo přes Zamilovaný hájek až do Řečkovic.
V podkroví domu pak byla zbudována místnost k příležitostnému obývání.

Zadní část domu tvoří dvůr s průchodem na kamenné schody, které nás dovedou na zahradní kaskádu.

Dům je napojený na elektřinu, zdrojem vody je vlastní studna a odpad je zde řešen septikem.

Zamilovaný hájek nebol-li „Zamilec“ je srdcem romantických míst města Brna. Lesy obklopené údolí si zamiluje každý milovník volnočasových procházek, výletů i cyklistiky.

Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:341430Plocha užitná:142
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Jednotka:za nemovitost
Odpad:septikVoda:Studna
Elektřina:230 V, 380 VStav objektu:Před rekonstrukcí
Budova:cihlováDoprava:vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus

O mně

 

Ve světě realit působím jíž přes 10 let a mám za sebou desítky realizovaných obchodních případů. Za své služby svým klientům ručím, vždy se ke své práci stavím profesionálně, zodpovědně a s tou největší péčí. Realitní činnost je mým koníčkem, radostí a životním stylem.

Vytvářím Home-Staging, točím video-prohlídky, využívám profesionálního fotografa, zajišťuji 2D i 3D půdorysy, inzeruji na nejsledovanějších realitních serverech, pracuji na sociálních sítích, objednávám letákové kampaně...vše s jasným cílem. Prodat Vaši nemovitost za tu nejvyšší cenu k Vaší plné spokojenosti.

Mým cílem je dělat reality jinak - kvalitně! Proto jsem si zvolil RE/MAX, jednu z nejsilnějších značek na světovém trhu realit. Je pro mě velice důležité neustále se zdokonalovat, vzdělávat se, učit se a toho se mi v RE/MAX dostává v té nejvyšší kvalitě.

Moje časová flexibilita, preciznost, znalosti, zkušenosti a další mé vlastnosti jsou mojí vizitkou, na které si velice zakládám. Každý můj spokojený klient je mým doporučením a výsledkem mé práce.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani Vy, ani Váš makléř.

Jan Konečný

Makléř

Certifikáty

HALLofFAME TOP CLUB GOLD - Jan Konečný REMAX 100_percent PLATINUM - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.