Prodej rodinného domu, 279 m2, Blansko
Nedostupné, nevolat

Blansko

Kupní cena je včetně provize RK a právního servisu.
Doporučujeme zhlédnout video-prohlídku a projít si virtuální prohlídku.

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi novostavbu rezidenčního bydlení na ul. Zborovec, Blansko.
Dům byl kolaudovaný v 3/2021. V nemovitosti je kladen důraz na vysokou užitnou hodnotu i komfort dosažený prostřednictvím kvalitních materiálů a technologických řešení. Podlahová plocha nabízí 177 m2 o dispozici 5+kk, velkou šatnu, dvě technické místnosti, dvě koupelny i tři toalety.
Na výstavbu byl použit Porotherm o tloušťce 44 cm s tepelnou izolační maltou, díky čemuž se můžete těšit z funkce pasivního domu.

Podlahy zdobí masivní dubová podlaha, interiérové dveře jsou německé značky Prüm se zakázkovou barvou.
Okna jsou v dřevěném profilu s trojsklem a na hlavní terasu se dostaneme přes HS Portal s nulovým prahem. Všechna velkoformátová okna jsou vybavena hliníkovými parapety a elektrickými předokenními žaluziemi. Osvětlení v celém domě je zajištěno úspornými LED svítidly.

Za vstupními dveřmi je prostorné zádveří, které volně přechází do prosluněného, vzdušného obývacího pokoje s velkoformátovými okny situovanými do vlastní zahrady o výměře 1 158 m2. Kuchyňský kout i pracovní ostrůvek má kompletní přípravu pro kuchyňskou linku dle Vašich představ a požadavků.

Ložnice Vám ukáže pravý smysl odpočinku. Lůžko je zde navržené směrem k velkoformátovému oknu s výhledem přes vlastní zahradu, rybník až do zalesněného svahu a známkou dokonalosti je vlastní koupelna s toaletou.

Na patře domu dále najdeme pracovnu či pokoj pro hosty, černou technickou místnost, čistou technickou místnost i samostatnou toaletu.

Po betonovém schodišti s podsvícenými dubovými nášlapy se dostaneme do přízemí domu, které nabízí velkou šatní místnost, dvě ložnice s velkoformátovými okny se vstupy na zahradní terasy a koupelnu s toaletou.

V celém domě je podlahové teplovodní topení. Zdroj tepla i ohřev vody je kombinovaný. Můžete využívat plynový kondenzační kotel anebo kotel na tuhá paliva, který je napojený i na akumulační nádobu o objemu 750 l.
Odpad je řešený moderní čističkou odpadních vod na bakteriální bází. Dům je napojený na obecní vodovodní řád, na pozemku je i vlastní kopaná studna o průměru 1 m, hloubce 8 m s vodním sloupcem 6 m.
V případě Vašeho zájmu, můžete zadržovat i dešťovou vodu, okapy jsou svedeny k hlavní terase, kde je příprava pro retenční nádrže.
O Vaše bezpečí se stará chytrý bezpečnostní systém JABLOTRON a datové kabely jsou rozvedeny po celém domě.

Na vlastní pozemek o výměře 1 158 m2 je vjezd na zpevněnou plochu přes plně automatizovanou bránu. Odpočinková terasa přímo vybízí k posezení pod pergolou, relaxační terasa čeká na své využití dle Vašich potřeb a rovinatá zahrada ukončená přírodním rybníkem, na jehož druhém břehu se tyčí listnaté stromy, je připravená na realizaci Vašich snů.

Zajištění hypo je samozřejmostí a zdarma. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:345622Plocha užitná:279
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:ČOV pro celý objekt
Voda:dálkový vodovod, StudnaElektřina:230 V, 380 V
Stav objektu:novostavbaTopení:ústřední plynové, ústřední tuhá paliva, Podlahové
Budova:cihlováTelekomunikace:internet
Doprava:vlak, silnice, autobus

O mně

 

Ve světě realit působím jíž přes 10 let a mám za sebou desítky realizovaných obchodních případů. Za své služby svým klientům ručím, vždy se ke své práci stavím profesionálně, zodpovědně a s tou největší péčí. Realitní činnost je mým koníčkem, radostí a životním stylem.

Vytvářím Home-Staging, točím video-prohlídky, využívám profesionálního fotografa, zajišťuji 2D i 3D půdorysy, inzeruji na nejsledovanějších realitních serverech, pracuji na sociálních sítích, objednávám letákové kampaně...vše s jasným cílem. Prodat Vaši nemovitost za tu nejvyšší cenu k Vaší plné spokojenosti.

Mým cílem je dělat reality jinak - kvalitně! Proto jsem si zvolil RE/MAX, jednu z nejsilnějších značek na světovém trhu realit. Je pro mě velice důležité neustále se zdokonalovat, vzdělávat se, učit se a toho se mi v RE/MAX dostává v té nejvyšší kvalitě.

Moje časová flexibilita, preciznost, znalosti, zkušenosti a další mé vlastnosti jsou mojí vizitkou, na které si velice zakládám. Každý můj spokojený klient je mým doporučením a výsledkem mé práce.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani Vy, ani Váš makléř.

Jan Konečný

Makléř

Certifikáty

HALLofFAME TOP CLUB GOLD - Jan Konečný REMAX 100_percent PLATINUM - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.