Prodej rodinného domu, 109 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Jehnice

Kupní cena je včetně provize RK a právního servisu.
Doporučujeme zhlédnout video-prohlídku.

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi rodinný dům o dispozici 4+1 se dvorem, hospodářským stavením a příjemnou zahradou.

Překrásnou přírodou obklopená městská část Jehnice je díky své poloze jednou z nejžádanějších lokalit města Brna.

Námi nabízený dům se nachází v klidné, jednosměrné ulici Sousední na zastavěné ploše a nádvoří o výměře 201 m2 a jeho čtvercovitá zahrada se pyšní svými 165 m2
Celková výměra pozemku tak čítá 366 m2

Rodinný dům je v původním stavu, díky čemuž se Vám zde otevírá možnost realizace Vašeho vysněného bydlení.

Přízemí domu nabízí tři pokoje, kuchyni s jídelnou, komoru, dvě koupelny i toaletu.

Po dřevěném schodišti se dostaneme do patra domu, kde je ložnice s psacím výklenkem.

Mezi-patro pak nabízí vstup na balkon s výhledem do zahrady.

Oplocená zahrada o výměře 165 m2 má svoji orientaci na sever, díky čemuž se zde můžete těšit ze slunečních paprsků téměř celý den.

Dvůr za domem nabízí velice praktické hospodářské stavení, šopu i dílnu.

Rodinný dům je ze své části i podsklepený a napojený na všechny inženýrské sítě.

Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:357038Plocha užitná:109
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 380 V
Stav objektu:Před rekonstrukcíBudova:cihlová

O mně

 

Ve světě realit působím jíž přes 10 let a mám za sebou desítky realizovaných obchodních případů. Za své služby svým klientům ručím, vždy se ke své práci stavím profesionálně, zodpovědně a s tou největší péčí. Realitní činnost je mým koníčkem, radostí a životním stylem.

Vytvářím Home-Staging, točím video-prohlídky, využívám profesionálního fotografa, zajišťuji 2D i 3D půdorysy, inzeruji na nejsledovanějších realitních serverech, pracuji na sociálních sítích, objednávám letákové kampaně...vše s jasným cílem. Prodat Vaši nemovitost za tu nejvyšší cenu k Vaší plné spokojenosti.

Mým cílem je dělat reality jinak - kvalitně! Proto jsem si zvolil RE/MAX, jednu z nejsilnějších značek na světovém trhu realit. Je pro mě velice důležité neustále se zdokonalovat, vzdělávat se, učit se a toho se mi v RE/MAX dostává v té nejvyšší kvalitě.

Moje časová flexibilita, preciznost, znalosti, zkušenosti a další mé vlastnosti jsou mojí vizitkou, na které si velice zakládám. Každý můj spokojený klient je mým doporučením a výsledkem mé práce.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani Vy, ani Váš makléř.

Jan Konečný

Makléř

Certifikáty

HALLofFAME TOP CLUB GOLD - Jan Konečný REMAX 100_percent PLATINUM - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.