Prodej pozemku pro bydlení, 437 m2, Žarošice

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

990 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Žarošice

Kupní cena je včetně provize RK a právního servisu.
Doporučujeme zhlédnout video-prohlídku.

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi krásný stavební pozemek o celkové výměře 437 m2 v malebné obci Žarošice - Silničná.

Námi nabízený stavební pozemek si Vás na první pohled získá svojí světovou orientací na jiho-západ i krásným výhledem, díky čemuž se zde budete moci těšit ze slunečních paprsků po celý den a kochat se přitom výhledem do přírody.

Pozemek je situován na velmi klidném místě a je ideální pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu či chalupy s parkovacím stáním pro dva vozy přímo na Vaší parcele a přímo na takový dům či chalupu snů máme v případě Vašeho zájmu již vypracovanou projektovou dokumentaci s platným stavebním povolením.

Dopravní napojení nebo-li sjezd na pozemek je zamýšlen z obecní komunikace.
Přípojka plynu, vody i elektřiny se pak nachází přímo na samé hranici Vaší parcely.
V obci je plánováno přemístění elektrického vedení do země a při té příležitosti se bude dělat i nová úprava vozovky.

Část Žarošic - Silničná nedisponuje obecní kanalizací, ale i na to bylo při projektu myšleno a máme pro Vás k dispozici i platné rozhodnutí o povolení vlastní čističky odpadních vod.

Projektovou dokumentaci s platným stavebním povolením i platné rozhodnutí o povolení vlastní ČOV si můžete zakoupit za pouhých 150 000,-. K okamžité výstavbě nemovitosti Vám tak již nic nebrání a Vy si tak můžete velice brzy splnit svůj sen o bydlení.

V Silničné najdete klid i vysněnou pohodu a kompletní občanskou vybavenost Vám pak zajistí nedaleké Žarošice či okolní obce. V těsné dojezdové blízkosti totiž najdeme mateřskou i základní školu, obchody, restaurace, sportoviště i koupaliště s tobogánem a mnoho dalšího.

Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:372666Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 380 V

O mně

 

Ve světě realit působím jíž přes 10 let a mám za sebou desítky realizovaných obchodních případů. Za své služby svým klientům ručím, vždy se ke své práci stavím profesionálně, zodpovědně a s tou největší péčí. Realitní činnost je mým koníčkem, radostí a životním stylem.

Vytvářím Home-Staging, točím video-prohlídky, využívám profesionálního fotografa, zajišťuji 2D i 3D půdorysy, inzeruji na nejsledovanějších realitních serverech, pracuji na sociálních sítích, objednávám letákové kampaně...vše s jasným cílem. Prodat Vaši nemovitost za tu nejvyšší cenu k Vaší plné spokojenosti.

Mým cílem je dělat reality jinak - kvalitně! Proto jsem si zvolil RE/MAX, jednu z nejsilnějších značek na světovém trhu realit. Je pro mě velice důležité neustále se zdokonalovat, vzdělávat se, učit se a toho se mi v RE/MAX dostává v té nejvyšší kvalitě.

Moje časová flexibilita, preciznost, znalosti, zkušenosti a další mé vlastnosti jsou mojí vizitkou, na které si velice zakládám. Každý můj spokojený klient je mým doporučením a výsledkem mé práce.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani Vy, ani Váš makléř.

Jan Konečný

Makléř

Certifikáty

HALLofFAME TOP CLUB GOLD - Jan Konečný REMAX 100_percent PLATINUM - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.