RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Kdo je vidět, ten prodává

Na realitním trhu je obrovská konkurence a nikdo nechce prodávat pod cenou. Když chcete svou nemovitost prodat a nechodit přitom s cenou zbytečně dolů, pak je potřeba odlišit se, být vidět a zaujmout. S tím vám může pomoci kvalitní realitní kancelář nebo šikovný makléř. Když budete svou nemovitost prodávat svépomocí, nejspíše se vám nepodaří oslovit tolik lidí, jako to dokážou profesionálové a prodáte za méně.

Co vám pomůže, aby vaše nemovitost zaujala

Vždy samozřejmě záleží na tom, jakou nemovitost prodáváte. Ať už prodáváte cokoliv, vždy se vyplatí pokusit se z prodeje dostat maximum. K tomu vám mohou pomoci tyto tipy:

  • Home staging. Investujte do přípravy nemovitosti na prodej. Za pár tisíc bude vaše nemovitost vypadat tak, že se prodá rychleji a třeba o 500 000 korun více. Profesionální home staging se vždy vyplatí.
  • Skvělé fotky. Fotky prodávají. Pozvěte si profesionálního fotografa (zajistí makléř), nechte si nemovitost nafotit za denního světla. Nafoťte nejen interiér, ale také okolí nemovitosti, výhledy, zahradu, sklep i společné prostory.
  • Profesionální inzerát. Makléř vám vytvoří také perfektní inzerát, kde bude uvedeno vše podstatné tak, aby to případné zájemce zaujalo. To hlavní však je dostat inzerát na taková místa, aby ho viděli ti praví lidé (ideálně budoucí kupec). To je také práce makléře, který inzerát zveřejní na realitních serverech, ale obešle i vlastní databázi investorů. Dále bude inzerát pravidelně topovat.
  • Schopný makléř. Základem rychlého prodeje nemovitosti za co nejvyšší cenu je schopný makléř. Vybírejte pečlivě, dejte na osobní doporučení a ideálně vyberte takovou realitní kancelář, která je důvěryhodná a má dobré jméno v oboru.

Dobrý makléř vám pomůže připravit a prezentovat vaši nemovitost tak, aby se odlišila a byla vidět. Tak aby zaujala potencionální kupce, aby vás oslovili a přišli si nemovitost prohlédnout.

27.12.2019

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Realitní makléř

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.