RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Kdy je spolupráce s makléřem téměř nutná?

Existuje spousta situací, kdy si prodej nemovitosti bez podpory makléře jen těžko představíte. Makléř sice není zadarmo a dostane provizi, ale v některých situacích je prakticky nepostradatelný. Pohybuje se v oboru, umí řešit různé situace s přehledem a nadhledem, má za sebou často další zkušené kolegy, poradí a prodá nemovitost bezpečně a za nejvyšší možnou cenu. Pojďme se podívat na situace, kdy se bez makléře neobejdete:

  • Vypořádání společného jmění manželů. Při rozvodu bývají velké emoce a makléř může fungovat jako komunikační most mezi bývalými partnery. K tomu prakticky a s chladnou hlavou vyřeší případný prodej nemovitostí.
  • Dědictví. Kvůli dědictví často také planou emoce, hlavně kvůli majetku. Zkušený makléř bude mít nadhled a zkusí přinést návrh nejlepšího řešení.
  • Prodej jedné nemovitosti a nákup jiné. Když chcete financovat nákup jedné nemovitosti prodejem druhé, pak do sebe musí vše zapadat. S tím vám opět nejlépe pomůže schopný makléř.
  • Finanční problémy. Když máte finanční problémy a možná trochu ztrácíte klid. Neprodávejte zbytečně příliš rychle a pod cenou! Svěřte prodej svému makléři, který vše vyřeší rychle a elegantně.
  • Nemovitost je daleko od vašeho bydliště. Když bydlíte příliš daleko, než abyste jezdili osobně na všechny prohlídky, určitě svěřte prodej zkušenému makléři. Ušetříte si nervy, čas a prodej půjde lépe.
  • Právní vady nebo technické závady na nemovitosti. Když má nemovitost právní vady, jako je absence přístupové cesty nebo věcné břemeno, nejlépe vše vyjedná makléř. Stejně tak v případě technických závad na nemovitosti vám makléř pomůže najít nejlepší řešení.

Spolupráce s makléřem a značkovou realitní kanceláří je sázka na jistotu. V prodeji tak nebudou emoce, protože makléři mají nadhled, vaše nemovitost bude ideálně prezentována i za pomoci profesionálních nástrojů, komunikace se zájemci bude na profesionální úrovni a navíc máte jistotu, že celá akce proběhne bezpečně podle všech předpisů a norem. S makléřem si platíte zodpovědnost, zkušenost, profesionalitu a hlavně máte odborníka na nemovitosti na své straně.

1.7.2020

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Výhoda makléře remax delux

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.