RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Když kupujete nemovitost od více vlastníků, pomůže makléř

V praxi celkem často nastává situace, že nemovitost vlastní více vlastníků, nebo chcete koupit několik menších pozemků a sjednotit je v jeden. V obou případech je potřeba jednat s více majiteli, kde má každý své požadavky a podmínky. To může spoustu lidí odradit, což je šance pro toho, kdo má trpělivost. Je totiž běžné, že takový prodej trvá výrazně déle, měsíce i roky. Každopádně vše zrychlí a zjednoduší, když oslovíte zkušeného makléře, který vás celým složitým nákupem nemovitosti bezpečně provede.

Složité vyjednávání a byrokracie

Když kupujete nemovitost od více vlastníků, nejtěžší bývá vyjednávání a celá byrokracie kolem. Můžete mít štěstí a všude se lehce dohodnete, ale obvykle narazíte na nějaký problém. Právě zkušený makléř pomůže. Navrhne optimální řešení, spolupracuje s právníky, zná trh a svět nemovitostí, zná byrokratické postupy.

Samozřejmě je mnohem jednodušší koupit nemovitost od jediného majitele. Když však narazíte na nemovitost, která vás zaujme, nebo se dá sehnat za velmi výhodnou cenu, vyplatí se podstoupit i složité vyjednávání s více vlastníky.

Když se to podaří…

Když se vám nákup nemovitosti podaří, je možné, že seženete pozemek v ideální lokalitě a za velmi výhodnou cenu. Každý jednotlivý případ je jiný, ale když už lidé jdou do rizika jednání s více vlastníky, musí za to něco získat. Dobrou cenu, zajímavou nemovitost, lukrativní lokalitu …

V případech, kdy nemovitost vlastní více vlastníků, bývá stěžejní postava makléře potažmo realitní kanceláře. Dejte na doporučení nebo oslovte realitní kancelář, která má dobré jméno a reference. Můžete oslovit i více realitních kanceláří, ale na konci si vyberte nejlépe jen jednu. Když to necháte na více realitních kancelářích současně, vznikají z toho akorát zbytečné problémy.

16.3.2020

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Realitní makléř Brno

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.