RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Klidná hudba a příjemná vůně pomáhají nemovitost prodat

Když prodáváte byt nebo rodinný dům, pak je důležité udělat na zájemce co nejlepší dojem. Dojem musí udělat nemovitost, ale vy jí můžete pomoci. Kromě úklidu, profesionální přípravy nemovitosti k prodeji (home staging), vhodného osvětlení či upravené zahrady je dobré navodit v prohlíženém objektu příjemnou atmosféru. Tu může pomoci utvářet právě klidná hudba a příjemná vůně.

Relaxační hudba navodí atmosféru

Dobře vybraná klidná relaxační hudba jen podtrhne příjemnou atmosféru nemovitosti. Hudba by neměla být výrazná, aby strhávala pozornost, zároveň ani nemá být hlasitá, abyste se se zájemci mohli bez problémů domluvit. Na druhou stranu by vybraná hudba zase neměla být úplně potichu, aby byla dostatečně slyšitelná.

S výběrem vůní opatrně

Každý máme jinak citlivý nos, někomu nesedí levandule, jiný ji zbožňuje. Na prohlídky s vůněmi ale šetřete, nezapalujte vonné tyčinky nebo vonné svíčky, raději pořádně vyvětrejte, nejlepší vůní je čerstvý vzduch. V praxi se osvědčuje i vůně z kuchyně, můžete uvařit čerstvou kávu nebo dokonce v kuchyni něco voňavého upéct. Výrazným vůním se vyhněte, lehkou vůni, kterou máte sami rádi, však samozřejmě použít můžete.

Obecně platí, že s přípravou prohlídky vám nejlépe pomůže zkušený makléř, který zajistí také přípravu nemovitosti k prodeji. Ideální je nechat prohlídku na profesionálním makléři, ale můžete se samozřejmě dohodnout i jinak.

10.9.2021

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.