RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Kvalitní prezentace je základ rychlého prodeje nemovitosti

Na trhu je spousta nabídek nemovitostí a pro každého prodávajícího by mělo být důležité, aby za svůj majetek dostal férové peníze. Bohužel není tak lehké nemovitost výhodně prodat. Když nechcete zbytečně snižovat cenu a přesto byste rádi rychle prodali, cestou je vysoce kvalitní prezentace vaší nemovitosti. Ideální je spolupracovat se schopnou realitní kanceláří, případně i investovat do home stagingu. Ať už je vaše nemovitost jakákoliv, dobrá prezentace jí opravdu pomůže zvednout cenu.

6 tipů, které pomohou vaši nemovitost prodat

Samozřejmě záleží na tom, ke komu se vaše nabídka dostane. S tím už by si měl poradit makléř. Stejně tak by vám měl nabídnout skvělou prezentaci. Tady je 6 úspěšných tipů:

  1. Trefný popis. Je potřeba stručně, jasně a výstižně nemovitost popsat. Nejen výhody a krásy, ale všechny podstatné informace. Zdůraznit to, proč nemovitost kupovat.
  2. Stylové fotky. Profesionální fotograf s dobrým osvětlením a home stagingem udělá s vaší nemovitostí divy. Opticky ji zvětší, vypíchne přednosti, nabije ji půvabem a čistotou.
  3. Jednoduché video. S prezentací pomůže i jednoduché video, kdy opět zkušený profesionál s kamerou projde celou nemovitost tak, aby vypadala co nejlákavěji.
  4. Plánek. Velmi dobře se osvědčuje přidat k prezentaci i přehledný plánek (půdorys). Jsou zde přehledně vidět rozměry, jednotlivé místnosti, dveře a vše je z plánku jasné.
  5. Moderní způsob natočení nemovitosti z dronu ukazuje nemovitost úplně z jiné perspektivy. V praxi videa z dronu opravdu výrazně zrychlují prodej nemovitosti.
  6. Vlastní web u dražších nemovitostí. K lepší propagaci a často i ke zvýšení prodejní ceny nemovitosti je možné vytvořit i speciální web pro konkrétní nemovitost. Takový web se pak dobře na internetu propaguje.

Jestli si chcete prodávat nemovitost sami, dejte si na prezentaci své nemovitosti opravdu záležet. Je to totiž klíčový prvek, který rozhoduje o počtu zájemců i o rychlosti prodeje nemovitosti.

2.10.2019

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Realitní makléř Brno

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.