Prodej zahrady 541 m2, Brno - Žabovřesky
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Žabovřesky

Ve výhradním zastoupení majitelky nabízím k prodeji zahradu o celkové výměře 541 m2 v zahrádkářské kolonii mezi ulicemi Žabovřeská a Veslařská, číslo parcely 143/1.
Zahrada je udržovaná, rovinatá, s ovocnými stromy a keři.
Na pozemku zavedena pitná voda z Brněnských vodáren.

Na parcele 143/2 je postavená chatka o výměře 30 m2 v dobrém stavu, se zavedenou elektřinou, zapsaná v k. ú. Žabovřesky č.e.217 určena k rodinné rekreaci.

Voda z vodáren je sezónní od dubna do září, pro celoroční možnost vody lze zřídit studnu.

Přístup na zahradu ze dvou stran, z jedné strany možný příjezd po zpevněné cestě až na pozemek, z druhé strany příchod zahrádkářskou kolonií.
Výborná dostupnost MHD, tramvají č. 1, vzdálenost od zastávky Bráfova asi 300 metrů.

Poblíž zahrady se nachází tenisové kurty a golf Žabovřesky.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:247388Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Doprava:MHD

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.