Pozemek k výstavbě RD
Nedostupné, nevolat

Nemochovice

V exkluzivním zastoupení majitele nabízím k prodeji stavební pozemek v obci Nemochovice o ideální výměře 1.000 m2.
Na hranici pozemku jsou přivedeny všechny dostupné sítě.
Obec Nemochovice se nachází v okrese Vyškov, 20 km jižně od Vyškova, 25 km východně od Slavkova u Brna.
V současné době žije v Nemochovicích kolem 280 trvale bydlících obyvatel.
Jde o obec sídelního typu - protáhlá náves, dříve ovlivněná potokem, kostel na návsi.
V obci najdete mateřskou školu, pohostinství a kulturní zařízení, obchod, fitness-centrum a obecní knihovnu, ve které je zaveden veřejný internet. Je zde vybudována plynofikace, vodovod a kanalizace.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:260754Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.