Pronájem bytu 1+1, Langrova
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Slatina

V exkluzivním zastoupení majitele nabízím k pronájmu byt 1+1 o výměře 40 m2 na ulici Langrova v Brně - Slatině.
Byt se pronajímá zařízený. Nachází se zde pračka, sušička, lednička, vestavěná skříň a jídelní stůl.
Dům je zateplen a má 2 nové výtahy.
Parkování bezproblémové před domem.
Nájemné činí 10.000,- Kč měsíčně + energie a internet (bude přepsáno na nájemníka). Kauce ve výši jednoho nájmu 10.000,- Kč + služby RK. Volný ihned.
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:262345Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:7Typ:

Pronajem

Počet podlaží:8Podkategorie:

1+1

Jednotka:za mesicElektřina:230 V
Stav objektu:Velmi dobryBudova:Smisena
Vlastnictví:

Osobni

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.