RD Rychtářov k rekonstrukci
Nedostupné, nevolat

Vyškov

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízím k prodeji rodinný dům ke kompletní rekonstrukci.
Dům byl postaven v devadesátých letech 19. století, je v původním stavu. Je napojen na plyn, elektřinu a vodu ze studny. Obecní voda a kanalizace jsou na hranici pozemku.
Průjezd ke garáži a studna jsou společné se sousedním domem.
Obec Rychtářov je pod správou města Vyškov.
Obec je kulturně aktivní, pořádají se zde různé společenské akce pro dospělé i děti.
Rychtářov byla samostatná horská obec, dnes je částí města Vyškova, ležící na jižním svahu Drahanské vrchoviny při silnici z Vyškova do Sloupu. Od Vyškova je vzdálená 10 km, leží v nadmořské výšce 401 m n. m. a má necelých 600 obyvatel.
Energetický štítek vzhledem ke stáří domu není potřeba zpracovávat a proto je udávána třída G.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:267621Plocha užitná:122
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Sklep:Ano (9 m2)Stav objektu:Pred rekonstrukci
Budova:SmisenaVlastnictví:

Osobni

Doprava:Dalnice, Silnice, Autobus

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.