Pronájem bytu 3+1 Bělohorská
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Židenice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k pronájmu byt o dispozici 3+1 a výměře 75 m2, vhodný pro mladou rodinu. Přístup do dětského pokoje je přes obývací pokoj, ostatní místnosti jsou neprůchozí. K bytu náleží dvě lodžie.
Byt se pronajímá částečně zařízený, možnost dovybavení dle dohody.
Možnost parkování ve dvoře.
V okolí je veškerá občanská vybavenost.
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:271424Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:1Typ:

Pronajem

Počet podlaží:5Podkategorie:

3+1

Jednotka:za mesicStav objektu:Dobry
Budova:CihlovaVlastnictví:

Osobni

Doprava:MHD

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.