Prodej bytu 2+1, Brno - Lesná
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-sever

Ve výhradním zastoupení majitelky prodávám byt v Brně na ulici Arbesova o dispozici 2+1 a výměře 56 m2, s balkónem a sklepem.
Byt je určen ke kompletní rekonstrukci.
Dům prochází revitalizací, již je nová fasáda s protigrafitovým nátěrem, výtah, kamerový systém a balkony. V plánu je ještě nový vestibul, schodiště se zábradlím, úprava sklepů, sušárny a také výmalba společných prostor.
V blízkosti veškerá občanská vybavenost.
Náklady pro 3 osoby jsou 3.287,- Kč + energie.
V případě více zájemců bude akceptována nejlepší nabídka.
Pro velký zájem přidán prohlídkový den v sobotu 30.11.2019 8-12 hodin.
Pro více informací a termín prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:274627Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:6Typ:

Prodej

Počet podlaží:7Podkategorie:

2+1

Plyn:IndividualniJednotka:za nemovitost
Odpad:KanalizaceVoda:Dalkovy rozvod
Sklep:AnoElektřina:230 V
Stav objektu:Pred rekonstrukciTopení:Lokalni - plynove
Budova:PanelovaVlastnictví:

Osobni

Doprava:MHD

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.