Nebytový prostor Táborská
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Židenice

Ve výhradním zastoupení majitele prodávám nebytový prostor o celkové výměře 103,7 m2 (jednotka 322/1).
Výměra je rozdělena na prodejnu a zázemí 54,4 m2; sklady obalů 19,6 m2 a sklep 29,7 m2. Součástí prodeje je i podíl na společných částech domu.
Dům je připojen na veškeré inženýrské sítě.
Prodejna je vybavena zabezpečovacím systémem (alarmem).
Nebytový prostor lze po schválení předělat na bytový.
Pro více informací či termín prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:275599Plocha užitná:103
Kategorie:

Komercni prostory

Podlaží umístění:1
Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:DobryBudova:Cihlova
Vlastnictví:

Osobni

Doprava:MHD

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.