Prodej restaurace, 441 m2, Březina
Nedostupné, nevolat

Březina

Ve výhradním zastoupení majitelů prodávám restauraci v obci Březina u Křtin v Moravském krasu 10 km severovýchodně od Brna.
Restaurace prošla v roce 2014 zdařilou rekonstrukcí. Byl udělán nový moderní bar, dámské toalety a pánské bezvodé pisoáry. Prostor je možné pojízdnou přepážkou oddělit na 2 části. K dispozici je i salonek pro soukromé akce.
Ve dvorku restaurace je možnost letní zahrádky.
Zázemí restaurace tvoří plně vybavená kuchyně, je zde např. konvektomat, plynový sporák, pizza pec, ohřívač talířů, lednice a myčka - možné odkoupit spolu s vybavením restaurace.
V patře byl vybudován byt o dispozici 1+1 (popř. 2+kk). Možnost dobudování ubytování či dalšího bydlení tvoří prostorná půda.
Dům je z větší části podsklepen, sklepní prostor nyní slouží ke skladování piva, potravin a vybavení pro provoz restaurace.
K objektu nyní obec poskytuje 6 parkovacích míst na pozemku před restaurací, který je možné odkoupit.
Další informace můžete najít na devon.cz.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:275706Plocha užitná:330
Kategorie:

Hotely, penziony a restaurace

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Plyn:Individualni
Jednotka:za nemovitostOdpad:Kanalizace
Voda:Zdroj pro cely objektElektřina:400 V
Stav objektu:Velmi dobryTopení:Lokalni - plynove
Budova:CihlovaDoprava:Silnice, Autobus

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.