Pronájem bytu 2+kk, Bayerova
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-střed

Ve výhradním zastoupení majitele pronajímám nově zrekonstruovaný slunný byt o dispozici 2+kk. Celková výměra bytu je 70,2 m2; obývací pokoj s kuchyňským koutem 40,6 m2; ložnice 14,3 m2; šatna 3,9 m2; chodba 6,3 m2; koupelna s WC 5,1 m2 + balkon 4m2.
Vytápění a ohřev teplé vody je řešen novým plynovým kotlem Baxi.
Byt je nezařízený a určen k dlouhodobému pronájmu.
Měsíční nájemné činí 15.000,- Kč + 400,- Kč na osobu za služby + energie (cca 2.000,- Kč). Kauce ve výši 15.000,- Kč.
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:278896Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:3Typ:

Pronajem

Počet podlaží:7Podkategorie:

2+kk

Jednotka:za mesicStav objektu:Po rekonstrukci
Budova:CihlovaVlastnictví:

Osobni

Doprava:MHD

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.