Prodej bytu 1+kk, Brno - Bohunice
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Bohunice

Ve výhradním zastoupení majitelky prodávám byt v Brně - Bohunicích na ulici Švermova o dispozici 1+kk o výměře 28 m2 + 4,7 m2 zasklená lodžie. K bytu náleží sklep 2 m2.
Byt prošel v roce 2018 rekonstrukcí, je zde nová plovoucí podlaha, kuchyňská linka s vestavěnou ledničkou, dvouplotýnkovou sklokeramickou varnou deskou a koupelna se sprchovým koutem.
Byt je nyní pronajímán s nájemní smlouvou do 31.12.2020. Po dohodě možné i dřívější uvolnění bytu.
Měsíční náklady nastavené pro jednu osobu jsou 3.053,- Kč + 500,- Kč elektřina + případný internet (UPC, Netbox).
V případě více zájemců bude prodáno nejlepší nabídce.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:279921Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:5Typ:

Prodej

Počet podlaží:8Podkategorie:

1+kk

Jednotka:za nemovitostSklep:Ano (2 m2)
Elektřina:230 VStav objektu:Po rekonstrukci
Topení:Ustredni - dalkoveBudova:Panelova
Vlastnictví:

Osobni

Doprava:Dalnice, MHD

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.