Pronájem obchodního prostoru, 73 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-střed

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k pronájmu slunný ateliér - prostor pro komerční účely. Celý prostor o výměře cca 90 m2 se skládá z ateliéru 52,2 m2; kanceláře 21,7 m2; chodby 10,2 m2; koupelny se sprchovým koutem 2,9 m2 a dvou WC 1,7 m2 a 1 m2. Ateliér se nachází v posledním 6. patře domu na rohu ulic Kotlářská a Bayerova. Může být využit také jako byt. Úpravy možné po domluvě dle využití.
Nájemné 20.000,- Kč měsíčně + energie + voda (také dle využití prostoru).
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:283946Plocha užitná:90
Kategorie:

Komercni prostory

Typ:

Pronajem

Jednotka:za mesicStav objektu:Dobry
Budova:CihlovaVlastnictví:

Osobni

Doprava:MHD

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.