Prodej chaty u brněnské přehrady
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Bystrc

Ve výhradním zastoupení majitelů prodávám cihlovou chatu o zastavěné ploše 49 m2 nacházející se v katastrálním území Brno – Bystrc, v blízkosti brněnské přehrady. Chata s lesním pozemkem jsou v osobním vlastnictví. V chatě je zavedená elektřina a ústřední topení na tuhá paliva.
Až k pozemku se dostaneme po asfaltové lesní cestě, dobrá dostupnost je i MHD. Vzdálenost od konečné tramvaje Bystrc – Ečerova je cca 15 minut chůzí, od autobusové zastávky Ruda asi 10 minut.
Vodu možné řešit studnou.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:283984Plocha užitná:70
Kategorie:

Chaty a rekreacni objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Sklep:AnoElektřina:120 V
Stav objektu:Velmi dobryTopení:Lokalni - tuha paliva
Budova:Cihlova

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.