Pronájem bytu 2+kk, Bayerova
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-střed

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k pronájmu slunný prostorný ateliér s možností využití jako byt. Celý prostor o výměře cca 90 m2 se skládá z obývacího pokoje (ateliéru) 52,2 m2; pokoje (kanceláře) 21,7 m2; chodby 10,2 m2; koupelny se sprchovým koutem 2,9 m2 a dvou WC 1,7 m2 a 1 m2. Ateliér se nachází v posledním 6. patře domu na rohu ulic Kotlářská a Bayerova. Prostor byl využíván ke komerčním účelům a pro bydlení jsou nutné úpravy (možné po domluvě s majitelem).
Nájemné 15.000,- Kč měsíčně + energie + voda (400,- Kč za osobu).
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:287513Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:7Typ:

Pronajem

Počet podlaží:7Podkategorie:

2+kk

Jednotka:za mesicElektřina:230 V
Stav objektu:DobryTopení:Lokalni - plynove
Budova:CihlovaVlastnictví:

Osobni

Doprava:Silnice, MHD

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.