Prodej chaty, 40 m2, Hostěrádky-Rešov
Nedostupné, nevolat

Hostěrádky-Rešov

Ve výhradním zastoupení majitelky prodávám zděnou chatu z devadesátých let o zastavěné ploše 16 m2 ležící na rozhraní katastrálního území Újezd u Brna a Hostěrádky. V přízemí se nachází prostor pro kuchyň a jídelnu, v patře obývací část s terasou a v krovu chaty je místo pro spaní. Z terasy a krovu je překrásný výhled na Pálavu. Stavební povolení bylo vydáno v roce 1986, nyní se řeší kolaudace a následný zápis do katastru nemovitostí. Není zde voda ani elektřina. Vodu možné řešit vrtanou studnou, elektřinu solárními panely. Chata je určena k sezónní rekreaci, vzhledem ke zhoršené dostupnosti v zimních měsících není vhodná k celoročnímu užívání.
K chatě náleží dvě parcely o celkové výměře 3.591 m2. Pozemek je ve svahu, jsou na něm ovocné stromy, dolní část pozemku je možné využít pro založení užitkové zahrady. U chaty jsou i vzrostlé jehličnaté stromy, které tvoří stín a soukromí. Poloha pozemku je vhodná k pěstování vinné révy.
Pozemek je neoplocen, oplocení možné zeleným nebo klasickým plotem, v jižní části je možné usadit vstupní bránu. K chatě je příjezd po nezpevněné komunikaci.
Újezd u Brna i obec Hostěrádky – Rešov jsou dobře dostupné veřejnou dopravou a to jak vlakem, tak i autobusem, přičemž Újezd u Brna disponuje širokou občanskou vybaveností.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:289892Kategorie:

Chaty a rekreacni objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3
Jednotka:za nemovitostStav objektu:Dobry
Budova:CihlovaPlocha užitná:40

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.