Prodej rodinného domu, 80 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Jundrov

Ve výhradním zastoupení majitelů Vám nabízím ke koupi RD ve vyhledávané lokalitě města Brna v Jundrově.
Dům je určen ke kompletní rekonstrukci, tudíž si zde můžete realizovat své představy o bydlení. Mohou Vás inspirovat vizualizace domu ve videoprohlídce či mezi fotografiemi.
Původní část domu je z pálené cihly a je zde hotova vnitřní izolace. Také byly udělány nové rozvody elektřiny, plynu a nové odpady.
Zadní část domu (přístavba) má betonové základy, izolaci a je postavena z Itongu.
Dům je částečně podsklepený. Na půdě lze vybudovat obytné podkroví.
Nutnou prvotní investicí je nová střecha, kterou je pro plnohodnotné zbudování plochy pro bydlení zapotřebí zdvihnout.
Vzhledem ke stavu a stáří domu se nebude energetický štítek vyhotovovat, proto je uvedena třída G.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:319541Plocha užitná:80
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:před rekonstrukcíBudova:smíšená
Doprava:MHD

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.