Prodej zahrady, 720 m2, Přítluky
Nedostupné, nevolat

Přítluky

Ve výhradním zastoupení nabízím ke koupi podíl na pozemku 183/129 o výměře 720 m2 v krásné lokalitě u Chráněné krajinné oblasti Pálava. Pozemek se nachází u hlavní silnice mezi obcemi Zaječí a Nové Mlýny. Je oplocen, hlavní bránou je možný vjezd po zpevněné cestě až na pozemek. Zázemí tvoří maringotka s krbovými kamny, kterými je v případě potřeby možné vytápění či vaření.
V řešení je elektřina, zapojena by měla být během první poloviny příštího roku. Přes pozemek vede vodovodní potrubí, na které je možné si zřídit přípojku.
Lokalita je vhodná i pro rybáře, pěšky jste u dolní vodní nádrže Nové Mlýny za 10 minut.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:324312Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.