Pronájem bytu 4+1, 100 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Tuřany

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k pronájmu byt v prvním patře rodinného domu o dispozici 4+1 a výměře 90 m2. Byt je nezařízený, ihned k dispozici. Majitel, který bydlí v přízemí domu, preferuje rodinu, nekuřáky. K bytu je možné užívat i zahradu za domem.
Potřebné prvotní náklady - měsíční nájemné činí 20.000,- Kč včetně energií; kauce ve výši 20.000,- Kč; služby RK 30.250,- Kč včetně DPH.
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:329763Plocha užitná:90
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:2
Typ:

Pronájem

Počet podlaží:2
Podkategorie:

4+1

Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Stav objektu:dobrýBudova:smíšená
Vlastnictví:

osobní

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.