Pronájem bytu 2+kk, 42 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-střed

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízím k pronájmu byt o dispozici 2+kk o výměře 42 m2 na ulici Bayerova. Byt se skládá z předsíňky s kuchyňským koutem, obývacího pokoje, pokoje s vyvýšeným prostorem pro spaní a koupelny se sprchovým koutem a WC. Byt je nezařízený a volný od 1.8.2022.
Měsíční nájemné činí 9.000,- Kč + 400,- Kč na osobu za vodu + elektřina (poslední nájemci platili 4.000,- Kč zálohu). Platby záloh na elektřinu budou přepsány na nového nájemce. Kauce ve výši jednoho měsíčního nájemného 9.000,- Kč.
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:343434Plocha užitná:42
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:7
Typ:

Pronájem

Počet podlaží:7
Podkategorie:

2+kk

Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Stav objektu:velmi dobrýBudova:smíšená
Vlastnictví:

osobní

Doprava:MHD

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.