Pronájem bytu 3+kk, 72 m2, Ostopovice
Nedostupné, nevolat

Ostopovice

Ve výhradním zastoupení pronajímám byt 3+kk s terasou v prvním patře rodinného domu. Užitná plocha bytu činí 72 m2. Z obývacího pokoje je vstup na terasu. Z terasy je přístup na zahradu, na které je možné relaxovat, grilovat, případně i něco pěstovat.
Vytápění a ohřev vody je řešen plynovým kotlem.
Byt se pronajímá částečně vybavený.
Měsíční nájemné činí 16.000 Kč + elektřina + plyn. Energie budou přepsány na nájemníka. Kauce je majitelem požadována ve výši jednoho nájemného.
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:351836Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:1Typ:

Pronájem

Počet podlaží:1Podkategorie:

3+kk

Plyn:plynovodJednotka:za měsíc
Odpad:kanalizaceStav objektu:velmi dobrý
Budova:smíšenáVlastnictví:

osobní

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.