Prodej bytu 2+kk, 39 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Vinohrady

Ve výhradním zastoupení majitele prodávám byt o dispozici 2+kk v panelovém domě na ulici Mikulovská v Brně - Vinohradech.

Bytová jednotka se nachází ve 4. patře osmipodlažního panelového domu.

Původní stav bytové jednotky vám umožní realizovat své bydlení, či investiční nemovitost, dle vašich představ.

K bytové jednotce náleží sklep o výměře 1 m2. Ze společných prostor lze využívat sušárnu.

Měsíční náklady na bydlení pro jednu osobu činí 3.474 Kč z toho 600 Kč činí fond oprav, 2.274 Kč zálohy na služby a 600 Kč je záloha na elektřinu.

V letech 2013 – 2014 proběhla revitalizace domu v podobě výměny oken, zateplení, nové fasády a opravy střechy.
V roce 2018 byla provedena rekonstrukce a výměna výtahu.
V roce 2020 byly vyměněny vstupní dveře do domu, domácí telefony a byly vymalovány chodby společných prostor.
SVJ dobře hospodaří a z naspořených peněz má dále v plánu rekonstrukci elektroinstalace společných prostor, opravu odsávání a opravu přístupového schodiště z ulice.

Městská část Vinohrady disponuje kompletní občanskou vybavenost.
Brno-Vinohrady (v hantecu Vincky) je městská část o rozloze 1,96 km² na východním okraji statutárního města Brna. Je tvořena severovýchodní částí katastrálního území Židenice, kde se, kromě jiného, nachází panelové sídliště Vinohrady, a drobnou částí katastrálního území Maloměřice.
Veřejné dopravní spojení s ostatními částmi Brna zajišťuje Dopravní podnik města Brna prostřednictvím autobusové linky 78 trolejbusové linky 27 a noční autobusové linky N99. V rámci Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje je možné též spojení s mimobrněnskými obcemi prostřednictvím autobusové linky 201.

Zajištění hypotečních služeb dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí.

Prohlídkový den proběhne v pondělí 13. 3. 2023, zavolejte si o termín své prohlídky

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:357541Plocha užitná:39
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:4
Typ:

Prodej

Počet podlaží:8
Podkategorie:

2+kk

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:Před rekonstrukcíBudova:panelová
Vlastnictví:

osobní

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.