Pronájem bytu 2+kk, 46.5 m2, Zastávka
Nedostupné, nevolat

Zastávka

Ve výhradním zastoupení majitele pronajímám byt o dispozici 2+kk + pracovna v obci Zastávka u Brna na ulici Hutní osada. Byt se nachází v přízemí bytového domu, který prochází postupnou revitalizací. Dispozice bytu je složena z obytné místnosti s kuchyňskou linkou, pokoje, pracovny či šatny, koupelny s WC a vstupní chodby. Byt prošel kompletní rekonstrukcí, jsou zde nová okna, elektrické rozvody, nové elektrické topení, vodovodní trubky, podlahy, obklady, sanitární zařízení a také kuchyňská linka s elektrickým sporákem.

Zastávka se řadí mezi nejmladší obce v okresu Brno-venkov. Žije zde přibližně 2 500 obyvatel. Obec disponuje nadstandardní občanskou vybaveností ve všech oblastech (zejména školství, zdravotnictví a sportu). Pro bezplatný přístupu k internetu je možno navštívit obecní knihovnu. V obci je rozvod kabelové televize s místním informačním kanálem a rozhlasem.

Měsíční nájemné činí 11.000 Kč + zálohy 4.000 Kč na elektřinu a 1.000 Kč na vodu. Kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:358866Plocha užitná:46.5
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:1
Typ:

Pronájem

Počet podlaží:2
Podkategorie:

3+kk

Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Stav objektu:v rekonstrukciBudova:smíšená
Vlastnictví:

osobní

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.