Prodej bytu 1+1, 40 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Bystrc

Ve výhradním zastoupení majitele prodávám byt v městské části Brno - Bystrc na ulici Foltýnova o dispozici 1+1 a výměře 40 m2.

Bytová jednotka se nachází ve 3. patře osmipatrového panelového domu.

Původní stav bytové jednotky vám umožní realizovat své bydlení, či investiční nemovitost, dle vašich představ.

K bytové jednotce náleží sklep o výměře 1,3 m2. Ze společných prostor lze využívat prádelnu, sušárnu a kočárkárnu.

Měsíční náklady na bydlení pro jednu osobu nyní činí 3.607 Kč z toho 696 Kč činí fond oprav, 2.201 Kč zálohy na služby, 550 Kč záloha na elektřinu a 160 Kč záloha na plyn.

Brno-Bystrc je městská část na severozápadě statutárního města Brna. Její katastrální území má rozlohu 27,24 km². Žije zde přes 24 000 obyvatel.
Bystrc je rozlohou vůbec největší městskou částí i katastrálním územím Brna.

Zajištění hypotečních služeb dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:361300Plocha užitná:40
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:4
Typ:

Prodej

Počet podlaží:9
Podkategorie:

1 + 1

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:velmi dobrýBudova:panelová
Vlastnictví:

osobní

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.